Верифікований профіль
3
Роки досвіду
1
Рік на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
36
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
6297
Останній візит на сайт
сьогодні

Продаж будинків (2)

  • Cherry Estate
    185 000 $
    1 233 $/м²

    Шевченка, 178 Д

    150 / 100 / 20 м²
    2 поверхи
    15 сот
    4 кімнати
    2 дні тому
    Таунхаус 150 м² — Східниця, панорамний вид Продається сучасний двоповерховий таунхаус (частина будинку) у смт Східниця, вул. Шевченка 178Д — всього 5 хвилин ходьби від центру. Загальна площа — 150 м² Нова будівля з якісним євроремонтом Повністю мебльований та обладнаний побутовою технікою Власна водяна свердловина Підігрів підлоги Дров’яна піч‑камін Jotul (опалює більшу частину будинку, можливість готувати їжу) Планування і комфорт: Передпокій із шафою‑купе Велика кухня‑вітальня з технікою та кондиціонером Три просторі спальні (6+ спальних місць) Два санвузли Велика тераса Локація: Ексклюзивна курортна зона з панорамним видом Поблизу джерела 2С (содова), 25, 26 Умови: Можли...
    Рієлтор
  • Cherry Estate
    20 000 $
    200 $/м²

    Підзаме

    100 / 60 / 20 м²
    1 поверх
    6 сот
    3 кімнати
    2 дні тому
    Будинок 100 м² — Поморяни, Золочівський район Продається будинок площею 100 м² у селі Поморяни, Золочівський район. Побудований із міцної польської цегли Має 2 окремі входи Ділянка — 6 соток Тиха локація з гарним доїздом Ідеальний варіант для сімейного проживання або під дачу. Ексклюзив від Cherry Estate. Дзвоніть — покажемо сьогодні.
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом